ss
 

O společnosti

Pár informací o firmě ZNS KOVOMA, s.r.o.

Společnost byla založena v roce 1996. Od roku 2003 se zabýváme výrobou, prodejem a montáží hliníkových výplní stavebních otvorů (dveří, oken, fasádních stěn, interiérových příček, letních zahrad a protipožárních výrobků). Tyto výrobky sestávají z lisovaných hliníkových profilů, jak tepelně izolovaných pro exteriéry, tak i neizolovaných pro použití v interiéru. Výrobky jsou opatřeny systémovým kováním, nebo kováním na přání zákazníka. Co se týče zasklení, používáme skla tepelně izolační, bezpečnostní, protihluková, protisluneční, protipožární popř. izolační panely.

Hliníkové profily se na přání zákazníků dodávají v různých povrchových úpravách. Jsou to převážně práškové vypalovací barvy dle stupnice RAL, různé eloxáže a dřevodekory. Výše uvedené povrchové úpravy vynikají vysokou odolností proti povětrnostním vlivům a nevyžadují téměř žádnou údržbu. Hliníkové výrobky nabízíme ze dvou profilových systémů od společností ALUPROF a Blywert. K našim odběratelům patří jak bytová družstva, společenství vlastníků bytů, stavební společnosti, tak i soukromí investoři.

Pro bytová družstva, společenství vlastníků a stavební společnosti, které se specializují na regeneraci bytových a panelových domů, zajišťujeme výměnu vstupních portálů včetně domovních schránek, zvonků a příslušenství dle přání zákazníka. Pro výše uvedené organizace naše společnost realizovala od roku 2003 přes 3000 vstupních portálů, převážně v regionu Prostějov, Olomouc, Šumperk, Svitavy, Blansko,Vyškov, Zábřeh aj. Pro stavební společnosti zajišťujeme dodávky a montáže oken, dveří, prosklených fasád, interiérových příček a protipožární výrobky. Pro soukromé investory dodáváme okna, dveře (panelové, HST portály, posuvné dveře, letní zahrady aj).

Podrobnější informace k hliníkovým systémům naleznete v sekci sortiment.